ERDEMLER

MUTFAK OTEL BANYO

5000 m²’lik üretim tesisi ve 1500 m²’lik mağazası ile Avrupa standartlarında üretim yapan Erdemler Mobilya; mutfak, banyo, otel tasarım mobilyalar üretmektedir.

MUTFAK

Hayatı kolaylaştıran yenilikçi ve şık mutfak tasarımları.

BANYO

Rahatın ve konforun ön planda olduğu banyo tasarımları.

OTEL

Müşterileriniz için konforlu ve ferah yaşam alanları.

ERDEMLER

Özel tasarım ankastre cihazlar, tamamlayıcı dekorasyon ürünleri.

KLASİK MUTFAK
Biz Kimiz ?

Erdemler Mutfak Banyo Otel

Kaliteli yönetimi, imalat ekibinin titizliği ve tasarım ekibinin uzmanlığını birleştirerek 5000 m²’lik üretim tesisi ve 1500 m²’lik mağazası ile Avrupa standartlarında üretim yapan Erdemler Mobilya; mutfak, banyo, ve otel, vb. mobilyalar üretmektedir.

Yurt içi ve yurt dışındaki yenilikleri dikkatle izleyerek, değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hizmet kalitesini arttırmakta, imalat güvenilirliğini ve zamanında proje teslimi ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktadır.

Satış öncesi ve sonrası hizmeti ile kullanıcıya sahip olduğu üründen maksimum düzeyde yararlanma olanakları sunmaktadır.

Erdemler Mobilya, kendi tasarımcılarının koleksiyonları ile birlikte, dünyaca ünlü markaların, farklı ihtiyaçlara cevap veren mutfak ve mobilya aksesuarları, özel tasarım ankastre cihazları, tamamlayıcı dekorasyon ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Erdemler Mobilya, kalitesiyle kusursuz bir hizmet vererek, zevkli ve renkli ürünler yaratarak, sektördeki yerini ve imajını her gün daha da güçlendirmektedir.

Vizyon ve Misyonumuz

Kalite Güven Memnuniyet

Vizyonumuz: Alternatifli ürün seçenekleri, doğru hizmet ve uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini maksimumda tutmak ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamak. Çağın tüm yeniliklerini takip eden, bu yenilikleri halkın hizmetine sunarken güler yüzle müşteri memnuniyeti sağlamak Şirket’in temel ilkesi olarak belirlenmiştir.

Misyonumuz: Müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en iyi kaliteyi uygun fiyat ile sağlamak, kalite standartlarından ödün vermeden sahip olduğu deneyimi, bilgi birikimini ve üstün teknolojik makinaları kullanarak daha kaliteli ürünler ortaya çıkarmak, sektördeki adını ve bilinirliğini korumak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak olarak belirlemiştir.

halit YATAK ODASI RENDER4 (2)